Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
97 000 €
189 715.51 лв.

(1 293 €, 2 528.89 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:38 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 62 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Имоти Премиер представя за продажба прекрасен тристаен апартамент в комплекс Браво 5, разположен в централната част на Слънчев Бряг.

Имотът е с обща площ от 74.48 кв.м., намира се на четвърти жилищен етаж (непоследен) и е с източно-западно изложение. Сградата е въведена в експлоатация (Акт 16), с отделна партида за електроенергия. Годишната такса поддръжка е 6 евро/кв.м.

Апартаментът е след основен ремонт, уютно и стилно обзаведен, изцяло оборудван с нови мебели и електроуреди. Разпределението включва:

просторна дневна с кухненска част и трапезария
две самостоятелни спални
баня с тоалетна и вана
антре
тераса с гледка към басейна
Във всяка стая има монтиран климатик. Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за отдаване под наем.

Комплексът се състои от няколко пететажни сгради и разполага със затворена, добре поддържана територия с контролиран достъп. На разположение на собствениците и гостите са:

голям басейн за възрастни с детска секция
озеленени площи и зони за отдих
шезлонги и слънчева зона
детска площадка
бар до басейна
паркоместа
целогодишна поддръжка и охрана
Районът е тих и спокоен, далеч от туристическия шум, но същевременно само на 3 5 минути пеша от центъра на курорта. Централният плаж е на около 600 метра. В близост има спирка на градски транспорт с редовни линии до Несебър, Свети Влас и Бургас.

Идеално съчетание от уют, комфорт и отлична локация перфектен избор за лятна почивка, инвестиция или целогодишно живеене.